Fifa 08 Drislea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Campionat 7 Drislea

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 6:34 am

wa capisa daca e un campionat de cacat ati propun sa ati iei echipa si sa joci cu bik sau cu cine vrei tu.Nu suntem obligati sa te suportam pe tine.Campionatul asta de cacat al faci tu.Peste tot numai gura ta.De ce nu comenteaza capan,coco,seg si numai tu te trezesti vorbind.In legatura cu meciu de azi cum dracu sa fii asa de tampit sa nuti convina sa jucam inca 5 minute plus prelunguri cand scoru e in favoarea ta si cand ai si un om scos afara.Daca erai un copil mai capabil cum credeam ca esti ami spuneai wa luca jucam dar ami dai mingea mie repede la portar si dupa aia degajez cum am terminat,dar cu tine nu se poate Mad .sa stii ca pif numai joaca si ar trebui sa scoatem pe cineva afara..Daca tot e un campionat de cacat te invit sa stergi contu de pe forum si sa nu te mai prind pe aici;)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 6:57 am

Wa luca esti prea slab?Dc sa nu mai joc?Ca nu mai poti castiga tu campionatul?Smile)=))

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 7:01 am

Bravo..felicitari ca ai castigat tura asta...Daca nu`ti dadeam penalti nu egalai si daca nu apasam pe A sa centrez chiar eu mingea spre careu meu nu dadeai nici un gol.In fine nu e asta.Eu ti`a zis sa numai joci ca in primu rand esti prost si nu ne intelegem cu tine,in al doilea rand ai zis ca e un campionat de cacat asa ca pa:-h.Nuti place nu juca

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 7:03 am

si in campionatu asta de cacat se chinue cineva sa faca grupele,sa treaca scoru si sa faca cupele alea.Tu stai cu mana la pl si joci meciurile.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 7:06 am

Da si?ti-am zis eu tie ca sa faci toate astea?sau pe dranca

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Vizitato Joi Feb 10, 2011 7:52 am

apoi iesi afara daca nu neai pus tu..vrei sa zici ca te doare in cur..tu la faza asta spui ca noi suntem fraieri ca facem grupele sa joci.Gata din momentu asta numa joci..ce bani ai castigat ati baga dranca punctele pe ce vrei tu si pa.Deci sa fie clar NU MAI JOCI IN CAMPIONAT daca nu va convine ies eu din campionat si gata.Cu asa oameni eu nu joc.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Bogdan Joi Feb 10, 2011 8:13 am

Capisa va primi ban pe ip pe 5 zile dupa acest campionat...terminam asta si gata...dupa aia facem regulile sa fie reguli...cui ii convine joaca cui nu nu si gata...fara suparare..cine nu vrea sa joace sa spuna...
Bogdan
Bogdan
Admin

Mesaje : 119
Data de inscriere : 22/01/2011

https://fifadrislea.forumgratuit.ro

Sus In jos

Campionat 7 Drislea - Pagina 2 Empty Re: Campionat 7 Drislea

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum